Beszerzési asszisztens

Csatlakozz hozzánk Beszerzési asszisztens pozícióba!

Az ArrivaBus Kft. egy német tulajdonú, 13 országban személyszállítási szolgáltatásokat nyújtó vállalatcsoport tagja, a hazai autóbuszos piac meghatározó szereplője. A 20 éves múlttal rendelkező társaságunk több, mint 1300 alkalmazottat foglalkoztat a stabil piaci hátteret biztosító tömegközlekedési szektorban.

Feladatok

Beszerzők munkájának támogatása

Megrendelések teljeskörű lebonyolítása, nyomonkövetése

Bevételezések teljeskörű lebonyolítása

Rendszeres havi riportok készítése

Napi operatív adminisztráció kezelése

ERP adatbázis kezelése

Kapcsolattartás a beszállítókkal

Társosztályokkal való kapcsolattartás

Elvárások

Legalább középfokú iskolai végzettség (felsőfokú, gazdasági végzettség előnyt jelent)

Minimum 2 év, beszerzési területen szerzett tapasztalat

Aktív, kommunikációképes angol nyelvtudás írásban és szóban

MS Excel magas szintű ismerete

Integrált vállalatirányítási rendszerek (SAP, Oracle) felhasználói szintű ismerete

Képesség önálló és csapatban történő munkavégzésre

Jó kommunikációs készség

Precizitás

Rugalmasság, stressztűrőképesség

Amit kínálunk

Határozatlan idejű szerződés

Versenyképes fizetés és juttatások

Szakmai fejlődés támogatása

Fiatalos, lendületes csapat

Stabil munkahely válságtűrő gazdasági ágazatban

Munkavégzés helye

1119 Budapest, Andor utca 27-31.

Jelentkezésed során kérjük, küldd el nekünk magyar nyelvű, szakmai önéletrajzod a felvetel@arrivabus.hu e-mail címre.