Junior műszaki szakértő

Csatlakozz hozzánk Junior műszaki szakértő pozícióba!

Az ArrivaBus Kft. egy német tulajdonú, 14 országban személyszállítási szolgáltatásokat nyújtó vállalatcsoport tagja, a hazai autóbuszos piac meghatározó szereplője. A 20 éves múlttal rendelkező társaságunk több, mint 1300 alkalmazottat foglalkoztat a stabil piaci hátteret biztosító tömegközlekedési szektorban.

Feladatok

- Az Arriva csoport Graduate programjában való aktív részvétel,

- Autóbuszok műszaki állapotmegóvására akciótervek kidolgozása,

- A járműpark várható amortizációs idejének meghatározása,

- Megelőző karbantartások ütemezése,

- Műszaki auditokhoz adatszolgáltatás, auditokon való részvétel,

- Műszaki utasítások, szabályzatok felülvizsgálata, aktualizálása,

- Műszaki adatbázis frissítése, kezelése,

- Belső teljesítménymutatók (KPI) felülvizsgálata, nyomonkövetése,

- Műszaki beszámolók, prezentációk készítése,

- Vállalatirányítási rendszer (ERP) kialakításának támogatása a műszaki osztály szempontjai alapján,

- Kimutatások, prezentációk készítése.

Elvárások

- Felsőfokú műszaki, vagy szakirányú mérnöki végzettség,

- Magabiztos Ms Office program használat (főként Ms Excel),

- Magabiztos, legalább középszintű angol nyelvtudás.

Előnyök

- 1-2 éves, hasonló területen szerzett tapasztalat,

- ERP rendszer bevezetésében való részvétel.

Amit kínálunk

- Határozatlan idejű szerződés,

- Versenyképes fizetés és juttatások,

- Válságtűrő gazdasági ágazat.

Munkavégzés helye

Budapest, XI. kerület

Jelentkezésed során kérjük küldd el nekünk magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzod a felvetel@arrivabus.hu e-mail címre.