Junior villamosmérnök / energetikus

Csatlakozz hozzánk Junior villamosmérnök / energetikus pozícióba!

Az ArrivaBus Kft. egy német tulajdonú, 13 országban személyszállítási szolgáltatásokat nyújtó vállalatcsoport tagja, a hazai autóbuszos piac meghatározó szereplője. A 20 éves múlttal rendelkező társaságunk több, mint 1300 alkalmazottat foglalkoztat a stabil piaci hátteret biztosító tömegközlekedési szektorban.

Feladatok

- Részvétel elektrifikációval és energiahatékonysággal kapcsolatos projektekben (villamos almérés, töltőinfrastruktúra, hálózatkorszerűsítés, storage, napelem, MGT, HLM)

- A beruházások mérnöki oldali támogatása, dokumentálása

- Műszaki koncepciók, elemzések és megvalósíthatósági tanulmányok készítése

- Árajánlatok bekérése kivitelezői partnerektől

- Megtérülési számítások készítése

- Kapcsolattartás kivitelező alvállalkozóval

- Villamos energia lekötés optimalizációs számítások készítése és DSO ügyintézése

- Villamos energia tarifamódosítások DSO ügyintézése

- Egyéb szakértői, mérnöki tanácsadói feladatok elvégzése

- PMO, Műszaki és Forgalmi terület műszaki támogatása

Elvárások

- Villamosmérnöki felsőfokú végzettség megléte elengedhetetlen

- Tárgyalóképes angol nyelvtudás

- Minimum 1-3 év, villamosmérnöki szakmai tapasztalat

- Irodai alkalmazások felhasználói szintű ismerete (Word, Excel, Outlook stb.)

- Kiváló problémamegoldó képesség és csapatmunkában való részvételi képesség

- A legújabb szakmai trendek és szakmai folyóiratok figyelemmel kísérése

- Üzleti szemlélet

- Motivált, lelkes, agilis személyiség

- Jó stressztűrő képesség

- Pontos, gyors, önálló munkavégzés

- A megújuló energia felhasználási területei, illetve a tömegközlekedés elektrifikációja iránti érdeklődés

Amit kínálunk

- Egyszerre ismerkedhetsz meg az energia és a közlekedési szektor legújabb trendjeivel

- Egyedi tudásra tehetsz szert

- Felelősségteljes munkakört tölthetsz be, ahol az önállóságodra szükség lesz

- Egy olyan csapatot, ahol dinamikus, fejlődésre vágyó kollégákkal dolgozhatsz

- Versenyképes fizetés, cafeteria és egyéb juttatások

- Határozatlan idejű szerződés

- Szakmai fejlődés támogatása, akár egyedülálló projektek menedzsmentjében is

- Modern munkakörnyezet és innovatív munkahelyi légkör

- Válságtűrő gazdasági ágazat

Munkavégzés helye

1119 Budapest, Andor utca 27-31.

Jelentkezésed során kérjük, küldd el nekünk magyar nyelvű, szakmai önéletrajzod a felvetel@arrivabus.hu e-mail címre.